Náramky s iniciály

Náramek s iniciály

Ikonický módní doplněk, který není pouhým šperkem, ale vyjadřuje i vaši osobnost a jedinečnost? Právě takový je náramek s iniciály, který dodá každému outfitu nádech elegance a na každém kroku vám bude připomínkou výjimečného vztahu s vašim nejbližším. 

Základ identity: náramek s iniciály

Iniciály jsou základem vaší identity. Jsou to písmena, která vás odlišují od ostatních a jsou spojená se jménem, historií a osobním příběhem. Není proto divu, že jsou náramky s iniciály tak oblíbené - dokáží odrazit vaši jedinečnou osobnost a styl bez nutnosti slov. Každý, kdo na vás pohlédne, ihned ví, že z vás srší sebevědomí a originalita. Bez ohledu na to, zda jste příznivcem minimalistického stylu nebo milovníkem extravagantních doplňků, náramek s iniciály se snadno přizpůsobí osobnímu vkusu.

Materiál pro personalizovaný náramek s iniciály

Při výběru náramku s iniciálami je důležité zvážit také materiál, ze kterého je vyroben. Zatímco stříbro zajišťuje klasický a elegantní vzhled, chirurgická ocel nabízí moderní a odolnou alternativu.

Stříbrný náramek s iniciály

Stříbro, s jehož leskem a krásou se setkáváme již od nepaměti, je jedním z nejvíce používaných kovů. Jeho využití sahá tisíce a tisíce let zpátky, kdy bylo považováno za vzácný dar přírody a zároveň spojováno s bohatstvím, mocí a mystikou. Díky svému neutrálnímu vzhledu a jemnému lesku se stříbro stalo oblíbeným materiálem pro výrobu šperků a módních doplňků, a jeho antimikrobiální vlastnosti mu zajistily místo i v medicíně. Mezi jeho výhody patří:

 • Náramek s iniciály ze stříbra je velmi snadno kombinovatelný nejen s různými typy outfitů, ale i s ostatními šperky. Dokonce není tabu ani harmonie různých barevných kovů, například se zlatem. O tom, jak kombinovat různé typy šperků si přečtěte v našem dalším článku.
 • Stříbro je považováno za elegantní a luxusní kov, i přesto, že jeho pořizovací cena není až tak vysoká, jako například u zlata.

Náramek s iniciály z chirurgické oceli

Chirurgická ocel nese zcela odlišný charakter a vlastnosti než stříbro. Je to kov, který se v posledních letech stal populárním materiálem pro výrobu šperků a módních doplňků díky své odolnosti, trvanlivosti a modernímu vzhledu. Výhod má však mnohem více:

 • Chirurgická ocel je velice odolná proti běžnému opotřebení během nošení. To z ní činí skvělý doplněk jak už při manuální práci, tak při kontaktu s tekutinami apod.
 • Náramek z chirurgické oceli vyhovuje také alergikům. Nevyvolává totiž žádnou reakci, na rozdíl od zlata a dalších kovů.
 • Své uplatnění nachází právě díky svým hypoalergenním vlastnostem také v medicíně, například pro výrobu nástrojů.
 • Nevyžaduje žádnou speciální péči. Šperky z chirurgické oceli je možné volně položit na koupelnovou poličku, nemusíte je skladovat v uzavřené šperkovnici, i když je to samozřejmě vhodnější.
 • Náramek z chirurgické oceli odolá i mořské vodě.

Šňůrkový či řetízkový náramek s iniciály

Pro dámský náramek máte možnost zvolit elegantní řetízek z chirurgické oceli, který dodá náramku luxusní vzhled a jemný lesk. Délka řetízku je 15 cm, doplněná o 5 cm k prodloužení, což zajišťuje pohodlné nošení a přizpůsobení se něžnému i širšímu zápěstí. Pánský řetízkový náramek je dlouhý 18 cm s možností prodloužení o 5 cm. Samozřejmě je možné vybrat si i z různých barevných provedení: zlaté, rose gold, černé a stříbrné. Všechny perfektně dotvoří business i sportovní outfit.

Alternativou k řetízkovému náramku je nylonová šňůrka, která je k dispozici ve 13 různých odstínech. Opravdu bohatá barevná škála nabízí jak světlé odstíny béžové, žluté či růžové, tak tmavší modrou, zelenou a samozřejmě černou. Šňůrkové náramky jsou univerzální díky posuvným uzlíkům, které umožňují nastavení délky a pohodlné nošení pro každého. Při výběru se inspirujte našim barevným průvodcem, kde najdete význam všech tónů. Chcete vyjádřit romantickou lásku či oddanost? Pro každý vztah existuje jiná barva.

Gravírovaný náramek s iniciály

Existuje hned pět možností, na které můžete nechat vygravírovat důležité iniciály.

 • Medailonky u nás najdete od 8 mm do 14 mm. Jak vidíte sami, můžete si nechat zvěčnit iniciály doslova celé rodiny. Na největší medailonek se vejde až 30 znaků (z obou stran, tzn. 60 celkově). Samozřejmě se do počtu započítávají také mezery.
 • Na přívěsek ve tvaru srdíčka je možné vygravírovat iniciály rovněž z obou stran.
 • Tubus lze využít ze všech čtyř stran. Na jednu se vejde 12 znaků.
 • Na hvězdičku se vejdou maximálně 2 znaky. O to víc vypadá elegantně a decentně.
 • Poslední je hranolek, který má prostor pro 20 znaků.

Výběr písma na náramek s iniciály

Pokud jste si vybrali jeden z mnoha desítek možných variant náramku s textem, je na čase vybrat vhodný typ písma. V nabídce je zařazeno pět různých fontů, přičemž si můžete vybrat například romantické, strojové i klasické, které podtrhne osobnost obdarovaného. V tomto stylu budou vygravírovány iniciály na medailonek, srdíčko či další z přívěsků.

Ozvláštněte náramek s iniciály

První volbou, jak proměnit náramek v blyštivý a neopomenutelný šperk, je přidání kamínku zirkonu, jenž přitáhne okolní pohledy a podtrhne jedinečnou krásu. Další z možností, jak náramek ještě více zosobnit, je přidání symbolu, který má zvláštní význam. Drobné obrázky jako nekonečno, srdíčko nebo hvězda mohou vyjádřit věčnost, lásku nebo naději a dodat náramku další vrstvu emocí a významu. Poslední možností je přidání číslice s datem narození nebo seznámení, čímž pozvednete personalizovaný náramek na úplně novou úroveň. Tyto drobné detaily dokáží vnést do náramku ještě větší emocionální hodnotu.

Písmenkový náramek s iniciály

Poslední možností, jak pozvednout náramek na další úroveň je seskládat si ho z písmenek. Lze je připevnit jak na nylonovou šňůrku, tak také na řetízek. Na zápěstí vypadá náramek s písmenky velmi efektně a elegantně. Hodí se k doslova každému outfitu a přiláká hned několik pohledů.

Náramek s iniciály je symbol výjimečnosti

Každý detail, každá linka, každá křivka vyjadřuje vaši jedinečnou osobnost. Proto je náramek s iniciály vhodný nejen pro osobní potěchu, ale také jako dárek. Individuální dárek s myšlenkou ukazuje, že jste si dali tu práci a přemýšleli o vašem milovaném. Iniciály přidávají náramku osobní dotek a dělají z něj jedinečný kousek, který nenajdete na žádném jiném zápěstí. Díky možnosti personalizace můžete vyjádřit svou lásku, přátelství nebo vděčnost. Tento nestárnoucí dárek jistě nezůstane opomenut.

Náramek s iniciály v dárkovém balení

Hledáte dokonalý dárek pro každou příležitost? Naše dárkové tašky jsou dostatečně prostorné pro předání náramků i náhrdelníků a jsou doplněny bohatou černou mašlí, která dodává šperkům luxusní vzhled. Šperky jsou pečlivě baleny do kraftových krabiček, aby zůstaly chráněny během přepravy, a po rozbalení mohou sloužit jako praktické úložiště pro vaše oblíbené šperky.

Proměňte obyčejný šperk v něco nevídaného. Obdarujte své nejbližší jedinečným dárkem, který má silnou emocionální hodnotu.