Nahoru
Další produkty
78 položek celkem

Nechte svůj krk vyniknout a ozdobte jej vkusným minimalistickým náhrdelníkem s vlastním textem.

V této kategorii najdete náhrdelníky s vlastním textem z chirurgické oceli 316l. Personalizované náhrdelníky nabízíme ve čtyřech barevných provedeních  -  stříbrné,  zlaté,  černé a  rose gold. Díky kvalitní technologii povlakování nanesený povlak skvěle drží na svém místě a nemizí ani v případě, že s náhrdelníkem sportujete nebo chodíte do bazénu.

Náhrdelník s vlastním nápisem nebo motivem na přání

Personalizované náhrdelníky nabízíme v několika provedeních, ať už je to velmi oblíbený medailonek, minimalistický hranolek nebo srdíčko plné lásky. Vyberte si z přívěsků různých velikostí a tvarů ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. V případě Vašeho zájmu Vám na něj rádi vygravírujeme libovolný text, vzkaz nebo symbol podle vašeho přání.  Máte obrázek, nebo podpis Vašeho dítěte? Ano, i to Vám na náramek dokážeme vygravírovat. Stačí kresbu vyfotit a zaslat nám ji.
PERSONALIZOVANÉ NÁHRDELNÍKY

RYCHLÉ DORUČENÍ

Personalizované šperky odesíláme do 3 pracovních dní od zaplacení. Potřebujete zboží dřív? Zavolejte nám, vždy se snažíme vyjít vstříc. Záleží to však na naší momentální vytíženosti, proto se prosím snažte objednávat zboží s dostatečným předstihem. Hlavně v období Valentýna a Vánoc.