PŘÍBĚH

KVALITNÍ DOPLNĚK S PODMANIVÝM DESIGNEM JE DNES SPÍŠE VÝJIMEČNOST. 

Začalo to jednoduchou myšlenkou, na kterou jsme soustředili veškerou naši energii. Navrhli jsme několik šperků a spojili se s distributory, mezi kterými jsme důkladně vybírali právě ty, kteří svou práci dělají poctivě a čistě z lásky k řemeslu. Tento náš podnikatelský experiment rychle přerostl ve vášeň. Během několika měsíců jsme měli jasnou vizi o tom, jakým směrem se bude naše značka ubírat. Šperky s vlastním příběhem. 

NAŠE POSLÁNÍ ZŮSTALO JEDINÉ: NAVRHNOUT PŮSOBIVÉ ŠPERKY S VLASTNÍM PŘÍBĚHEM S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ, KTERÉ BYCHOM SI CHTĚLI SAMI KOUPIT. 

A tak jsme pokračovali. Uvedli jsme kvalitní minimalistické šperky z chirurgické oceli. Zaměřili jsme se především na jednoduchý moderní design, který podtrhujeme třemi různými barevnými provedeními. 

Na náramky a řetízky zároveň dokážeme vygravírovat prakticky cokoliv, co Vás napadne. Od jednoduchého nápisu až po převedení vlastnoručně nakresleného obrázku do digitální podoby. Třeba od vašich dětí. 

MIDORINI je ztělesněním malého snu. I kvůli tomu jsme se nikdy nepustili do formálního byznys plánu. Na začátku jsme pochopitelně měli jen minimální množství zkušeností z podnikání. Ale snažili jsme se ke věcem přistupovat „tradičním způsobem“. Drželi jsme se našeho zdravého rozumu, dali jsme na své pocity a všechna důležitá rozhodnutí děláme až doteď vždy srdcem. 

CENÍME SI VAŠEHO NÁZORU

Naši značku by se nám nikdy nepodařilo vybudovat bez obrovské podpory lidí, pro které náš nápad realizujeme. Ceníme si proto vaší podpory, rádi si vyslechneme váš názor i zpětnou vazbu. Jedině díky tomu se totiž dokážeme neustále zlepšovat a nabízet vám ještě o chlup lepší a propracovanější produkty. 

I KDYŽ SE NAŠE ZNAČKA ROZRŮSTÁ, NAVŽDY K VÁM ZŮSTANEME TRANSPARENTNÍ 

Nikdy jsme se nechtěli stát anonymním korporátem, u kterého nevíte, s kým přesně komunikujete. Snažíme se proto za každých okolností zůstat k vám maximálně transparentní a vstřícní. Za naší značkou stojí reální lidé, kteří se dokáží vcítit do vašich pocitů. Chceme proto, aby doplňky MIDORINI působily osobitě. Stejně jako lidé, kteří je nosí. 

mceclip1