MEJLI (červený) MARRID (růžový) náramky pro páry MIDORINI - 8 mm

990 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost růžového náramku
Velikost červeného náramku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Za posilňující účinky náramku Mejli můžeme vděčit červenému jaspisu, z něhož je vyroben. Člověku, který jej nosí, přinese odvahu poznávat a zkoušet nové věci, a to nejen o samotě, ale také s jeho partnerem. Díky tomu do vztahu přinese plno zajímavých zážitků, což jej ještě víc prohloubí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Korálky růženínu, ze kterých se skládá náramek Marrid, symbolizují lásku a trpělivost a ty také přinesou do vašeho vztahu. Tento minerál totiž probouzí hluboké city v srdci i těch nejcyničtějších z nás a dává jim schopnost je své drahé polovičce bez ostychu projevit.