MIDORINI náramky, aneb náramky co pomáhají

Pokud už jste stihli trošku zabrouzdat v naší nabídce zboží, určitě jste si všimli, že náramky MIDORINI nejsou pouze slušivými módními doplňky, ale také mocnými talismany s léčivými schopnostmi. 

Konkrétní účinky na nositele náramku se však liší podle toho, z jakého minerálu či drahého kamene je vyroben. Pojďme se tedy společně podívat na účinky našich nejprodávanějších náramků, co pomáhají.

  1. Andělský BELIR

Beril si právem drží první místo mezi našimi nejprodávanějšími náramky, co pomáhají uvést život jejich nositele zpátky do rovnováhy. Morganit, z něhož je vyroben, se odjakživa považuje za andělský kámen, přináší totiž do života lásku, empatii a soucit

Je ideálním “společníkem” pro ty, kdo se v životě neustále za něčím honí a ve výsledku nejsou schopni vychutnat si jednotlivé momenty. S náramkem Beril začnete k životu přistupovat s větší lehkostí a budete se radovat z každého úspěchu.

  1. Všestranný KRUS

Druhým nejprodávanějším náramkem z naší nabídky je Krus. Skládá se z korálků vyrobených z praskaného křišťálu a je tedy barevně neutrální, díky čemuž se hodí ke každému outfitu. Jakmile si jej nasadíte, ucítíte příval čisté energie, který s vámi zůstane i poté, co jej opět sundáte

Jedná se o náramek, co pomáhá odpuzovat negativní energie okolo vás, a tak vaše okolí harmonizuje. Křišťál je tím nejuniverzálnějším polodrahokamem vůbec, takže s tímto náramkem nemůžete šlápnout vedle.

  1. Mírumilovný BOREL

Dalším náramkem, který si naši zákazníci velmi oblíbili, je Borel. Ten je vyroben ze stejnojmenného kamene, jenž symbolizuje čistý mír a prosperitu. Svým nositelům a nositelkám dodává odvahu a sílu, když musejí čelit těžkým životním zkouškám, a mimo to podporuje také jejich vytrvalost, díky čemuž je vždy dovede až do zdárného konce. 

Pokud si s sebou nosíte nějaké staré emoční rány, které potřebují hojení, Borel je náramkem přesně pro vás. 

  1. FREN ochranář

Hlavním úkolem šungitu, z něhož je vyroben náramek Fren, je nasávání veškerých negativních energií, a to nejen v podobě lidských konfliktů, ale také elektromagnetického záření, kterému jsme kvůli počítačům a dalším zařízením vystaveni každý den. 

Jeho účinky se však vztahují také k pozitivním oblastem vašeho života, které naopak dokáže mnohonásobně zvětšit. Obzvlášť se hodí těm, kteří se snadno nechají ochromit toxickými myšlenkami, které jim brání v rozletu. 

  1. Svěží LORA

Když se podíváte na svěží světle modrou barvu akvamarínu, z něhož se skládá náramek Lora, okamžitě vaše tělo zaplaví klid a mír, který se ještě umocní v momentě, kdy si jej nasadíte. 

Jestliže jste se v poslední době cítili unavení a bez energie, náramek Lora vám přinese to pravé osvěžení, které právě potřebujete. Nejedná se však o povzbuzení, jako když si dáte silný šálek kávy, stále si budete schopni udržet svůj vnitřní klid a odolnost vůči každodenním starostem.

  1. Nebojácný TYRK

Přepadají vás často černé myšlenky spojené s budoucností? Pak vám jistě padne do oka náramek Tyrk, který vám předá mocnou sílu tyrkysového jaspisu, a tak vám dodá veškerou odvahu čelit nečekaným situacím

S pomocí tohoto náramku pro vás bude mnohem snadnější se s takovými okamžiky smířit a místo boje je využít ve svůj vlastní prospěch. Kromě toho rozpustí váš strach vystoupit z vaší komfortní zóny, díky čemuž budete mnohem více otevření novým zkušenostem a zážitkům. 

Jak vidíte, vlastnosti každého náramku jsou dost odlišné a je jen na na vašem úsudku, které oblasti vašeho života potřebují trošku popostrčit a nabít energií. Samozřejmě se nejedná o jediné náramky, co pomáhají zahánět negativní energii a naopak do vašeho života přitahovat tu pozitivní. 

V naší nabídce najdete řadu dalších, velmi účinných pánských i dámských náramků, ať už na každodenní nošení či slavnostní příležitost. 

Tak který si vyberete vy?