Jak nosit náramky MIDORINI?

Chcete si udělat radost pěkným korálkovým náramkem? Hledáte elegantní doplněk na slavnostní příležitost? V tom případě už nemusíte hledat dále, náramky MIDORINI vám totiž splní všechny vaše představy až do posledního detailu. 

Nejde však o ledajaké módní doplňky. Naše náramky jsou totiž vyrobené z přírodních minerálů, které jim dodávají zajímavé účinky. Ty pak při nošení dovedou přenést na člověka, který jej nosí, a tak harmonizovat určité oblasti jeho života. 

Možná se teď ptáte jak nosit náramky MIDORINI. Ve skutečnosti na tom není vůbec nic složitého a abychom vám to ještě o něco usnadnili, podle těchto účinků jsme jak dámské, tak i ty pánské rozdělili do tří kategorií - Business, Lifestyle a Svatební/sváteční. 

Business náramky pro muže i ženy

Jak napovídá název kategorie, náramky z této skupiny se hodí především do kariérní oblasti života, a to jak po stránce barevných odstínů, tak i účinků. V pánské sekci na vás čekají především náramky neutrálních barev, tedy v černých, šedých či hnědých odstínech, takže skvěle padnou ke košili či obleku.

Co se týče účinků, tak obvykle slouží jako zdroj sebevědomí či talisman ochraňující před negativní energií. Často také v nositelích probouzejí skryté zásoby kreativní energie a přitahují jim hojnost, úspěch a prosperitu - typickým příkladem je náramek CITRIN.

U žen už je to s barevnými kombinacemi trošku komplikovanější, jelikož obvykle nosí outfity, které jsou z hlediska barev mnohem rozmanitější, a navíc na sobě mívají nějaké další doplňky, se kterými je barvy potřeba zkombinovat. 

Nejlepší cesta jak nosit náramky z minerálů pro ně bude nejspíš skrze neutrální barvy, tedy černou, hnědou, šedou či bílou. Samozřejmě mohou volit i barevnější varianty jako například krásný zelený náramek MERRI, u nich je ale třeba více přemýšlet, aby na sebe při jednání s klienty či kolegy nepřitahovaly moc pozornosti.

Obrázek - náramek Merri

Přineste si do do života radost s Lifestyle náramky

To už ale nemusíte řešit u náramků Lifestyle. Ty jsou totiž určené pro běžné každodenní nošení, což se odráží i na jejich barevném spektru, které je jak u žen, tak i u mužů podstatně širší, díky čemuž se dají kombinovat s mnohem větším množstvím oblečení a doplňků.

Z hlediska účinků se od Business kategorie také lehce liší. Také přinášejí blahobyt a podporují sebevědomí jejich nositele, avšak obecně jsou zaměřené spíše na vyvážení různých oblastí života a udržení vnitřního klidu

Jestliže však chcete najít způsob jak nosit náramek MIDORINI tak, aby vám přinesl maximální účinek, musíte si ho dobře vybrat. Například krásný fialový náramek CRAB vás zbaví obav z budoucnosti a popožene vás do akce, zatímco ANGELIT vás příjemně uklidní a uvede vás do smířlivého módu.

Náramek MIDORINI nesmí chybět ani na svatbě!

Jestliže se chystáte na nějakou velkou oslavu nebo jste dokonce pozvaní na svatbu, určitě ke svému svátečnímu oděvu budete potřebovat nějaký výjimečný, elegantní doplněk. I takový u nás v MIDORINI najdete, tentokrát však v kategorii Svatebních/svátečních náramků.

Co se týče pánských náramků, tak se v této sekci opět setkáte s neutrálnějšími barevnými odstíny, které v kombinaci s oblekem či jiným svátečním oděvem nebudou působit jako pěst na oko. Pro ženicha se například dokonale hodí náramek RELI, který má pozitivní vliv na vztahy a emoce.

I dámské sváteční náramky mají spíše jemnější odstíny, takže hezky padnou jak ke svatebním, tak i jakýmkoliv jiným svátečním šatům. Pokud si ve svůj svatební den chcete zachovat čistý, bílý vzhled, mohl by se vám líbit třeba náramek VIRIA, který navíc dokáže utlumit napětí a udržet vás v klidu.